قسمت‌های بیشتری از مستند Tiger King برای نتفلیکس در دست ساخت است

قسمت‌های بیشتری از مستند Tiger King برای نتفلیکس در دست ساخت است

به‌نظر می‌رسد که مستند Tiger King قرار نیست به این زودی به کار خود پایان دهد و سری جدید آن براساس داستان زیگفرید و روی ساخته خواهد شد.

مستند Tiger King

ماه گذشته بود که مستند Tiger King (ببر پادشاه) یا نام کامل آن که Tiger King: Murder, Mayhem and Madness (ببر پادشاه: قتل، ضرب وشتم و جنون) است، از شبکه نت فلیکس منتشر شده و خیلی سریع به یکی از محبوب‌ترین و پر بحث‌ترین برنامه‌های تلویزیونی کنونی تبدیل شد و مدت کوتاهی بعد، شبکه Netflix یک قسمت دیگر از این مستند را منتشر کرد. مستند تایگر کینگ داستان جو اگزاتیک، مالک باغ وحش در اوکلاهما را دنبال می‌کند که در ادامه با نقض قوانین مواجه و به اتهام قتل دستگیر می‌شود. حال در تازه‌ترین اخبارِ سینما و تلویزیون، مستند ببر پادشاه به این زودی قرار نیست به کار خود پایان دهد. شبکه نتفلیکس در حال ساخت یک سری جدید از مستند Tiger King است که سری جدید این مستند سریالی قرار نیست براساس داستان جو اگزاتیک باشد.

 

طبق خبری که هالیوودریپورتر منتشر کرده، سری جدید مستند Tiger King قرار است داستان زیگفرید و روی را دنبال کند که یک گروه تولید محتوای سرگرمی در آمریکا هستند. همچنین اریک گود و ربکا چایکلین، کارگردان‌های سری اصلی ببر پادشاه، برای ساخت و کارگردانی مستند جدید نیز باز خواهند گشت. مستند Tiger King به بررسی عمیق‌تر داستان رفتار آن‌ها با دو ببر سفید که در یک نمایش ویژه در لاس وگاس استفاده می‌شدند، بپردازد که این گزارش زمانی بیشتر مورد توجه قرار گرفت که یکی از این ببرها در هنگام نمایش به روی هورن حمله کرد و باعث آسیب دیدگی دائمی وی شد.

همچنین گزارش‌های متناقضی وجود دارد که می‌گویند سری جدید مستند Tiger King قرار است نسبت به سری اصلی کمتر جنجالی باشد و باعث ایجاد حساسیت کمتری شود، اما سازندگان سریال در حال حاضر این موضوع را تکذیب کرده‌اند. در هر حال ویروس کرونا احتمالا باعث کند شدن روند تولید قسمت‌های جدید این مستند خواهد شد، اما بدون شک پرداختی عمیق‌تر به داستان زیگفرید و روی می‌تواند جنجال زیادی را به پا کند و باید دید برنامه نتفلیکس برای آینده این مجموعه مستند محبوب چه خواهد بود.