مدعیان اسکار ۲۰۲۰ به «آخرین دوئل» پیوستند

آدام درایور و مت دیمون که از مدعیان جوایز بازیگری اسکار هستند، در فیلم سینمایی «آخرین دوئل» نقش آفرینی می‌کند.

مدعیان اسکار ۲۰۲۰ به «آخرین دوئل» پیوستند

 به نقل از هالیوود ریپورتر، آدام درایور در حال مذاکره برای ایفای نقش اصلی فیلم سینمایی «آخرین دوئل» به کارگردانی ریدلی اسکات است؛ مت دیمون هم در این فیلم بازی خواهد کرد.

بن افلک، همبازی مت دیمون در فیلم سینمایی «ویل هانتینگ خوب» هم در این فیلم حضور خواهد داشت. جودی کومر بازیگر «کشتن حوا» و برنده جایزه امی هم در این فیلم بازی می کند.

دیزنی و فاکس هنوز برای پیشرفت ساخت این فیلم تصمیمی نگرفته اند، اما گفته می‌شود ساخت و فیلمبرداری این پروژه از ابتدای سال جدید میلادی آغاز خواهد شد.

ریدلی اسکات این فیلم را بر اساس کتابی نوشته اریک جاگر به نام «آخرین دوئل: داستان واقعی جنایت» کارگردانی می‌کند که زندگی واقعی از درامی انتقام جویانه را روایت می‌کند. داستان مردی که به جنگ می‌رود و پس از بازگشتش با مشکلاتی روبرو می‌شود. کومر نقش همسر وی را بازی می‌کند و مشکلات داستان مربوط به اوست.

آدام درایور که به تازگی ساخت فیلم جدیدش یعنی «جنگ ستارگان: خیزش اسکای واکر» به پایان رسیده و در ماه اکتبر اکران می‌شود، یکی از مدعیان اسکار ۲۰۲۰ برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «داستان ازدواج» است. مت دیمون نیز در فیلم سینمایی «فورد علیه فراری» نقش آفرینی کرده و شانس خود را برای دریافت مجسمه طلایی اسکار امتحان می‌کند.