اکران فیلم Last Night In Soho تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

اکران فیلم Last Night In Soho تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاد

ویروس کرونا باعث شد تا اکران فیلم Last Night In Soho به کارگردانی ادگار رایت تا سال ۲۰۲۱ با تأخیر مواجه شود.

اگرچه صحبت در مورد کاهش محدودیت‌های ویروس کرونا و بازگشایی دوباره سینماها طی هفته‌ها و ماه‌های آینده شنیده می‌شود، اما فعلا کار کرونا با عقب افتادن اکران فیلم‌ها به پایان نرسیده است. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اکران فیلم مورد انتظار دیگری با تأخیر مواجه شده است. شرکت فوکس فیچرز که زیر مجموعه یونیورسال پیکچرز است، از عقب انداختن اکران فیلم Last Night in Soho (دیشب در سوهو) تا سال ۲۰۲۱ خبر داده است. این فیلم ترسناک و مورد انتظار درواقع فیلم جدید ادگار رایت، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم Baby Driver (بیبی درایور)، فیلم Scott Pilgrim Vs. the World (اسکات پیلگریم علیه دنیا)، فیلم Shaun of the Dead (شان می‌میرد)، فیلم The World’s End (ته دنیا) و فیلم Hot Fuzz، است که پیش از این برای اکران در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده بود.

ادگار رایت

بااین‌حال، تاریخ اکران جدید فیلم Last Night In Soho اعلام نشده و تنها اعلام شده که این فیلم در زمان نامشخصی در سال ۲۰۲۱ قرار است اکران شود و تاریخ جدید در آینده اعلام خواهد شد. اگرچه فیلم‌برداری این فیلم ترسناک به پایان رسیده بود، اما ظاهرا روی مراحل پس از تولید تاثیر گذاشته است. آنیا تیلور جوی، مت اسمیت، توماسین مک کنزی، دایانا ریگ، ترنس استامپ، ریتا تاشینگهم، سینوو کارلسن و مایکل آجائو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Last Night In Soho حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم قرار است یک فیلم وحشت روان‌شناختی و دلهره‌آور مثل فیلم Don’t Look Now (حالا نگاه نکن) به کارگردانی نیکلاس روگ و فیلم Repulsion (انزجار) به کارگردانی رومن پولانسکی باشد.

فیلم The Green Knight

علاوه‌بر کارگردانی، رایت وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Last Night In Soho را به‌همراه کریستی ویلسون-کنز، نویسنده سریال Penny Dreadful (پنی دردفول)، بر عهده داشته است. فیلم The Green Knight (شوالیه سبز) به کارگردانی دیوید لاوری، کارگردان آثاری چون فیلم A Ghost Story (داستان یک روح) و فیلم The Old Man & the Gun (پیرمرد و تفنگ) دیگر فیلمی است که فرصت اکران خود را از دست داده و حال لاوری و تیم وی در حال صحبت برای انتشار این فیلم روی پلتفرم دیجیتالی هستند. دو پتل نقش اصلی فیلم The Green Knight را بر عهده دارد که پیش از این نمایش فیلم در فستیوال SXSW به علت شیوع ویروس کرونا لغو شده بود.