«نادر طالب زاده» کارگردان و مستندساز هم به کرونا مبتلا شد

«نادر طالب زاده» کارگردان و مستندساز هم به کرونا مبتلا شد

نادر طالب زاده
معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد از ابتلای نادر طالب زاده، کارگردان و مستندساز به کرونا (corona) خبرداد و برای وی آرزوی سلامتی کرد.

سرپوش هنری – حسین انتظامی، معاونت سینمایی وزر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توییتر، از ابتلای نادر طالب زاده به ویروس کووید۱۹ خبرداد و نوشت:نادر طالب زاده عزیز هم به کرونا مبتلا شده؛ شخصیتی متین و خلیق و فروتن که جنبه های فرامتنی سینما را خوب می شناسد و در تربیت کادر و گفت وگوی فرهنگی به ویژه در حوزه بین الملل، خدماتی بسیار دارد. برایش آرزوی سلامت داریم و حمد شفا می خوانیم.

نادر طالب زاده( متولد ۱۳۳۲ تهران) تهیه کننده، دبیر کنفرانس بین المللی افق نو، دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار، مجری برنامه های تلویزیونی، مستندساز و روزنامه نگار ایرانی است. وی دارای مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه راندولف میکن و کارشناسی ارشد کارگردانی سینما از دانشگاه کلمبیا است. وی فعالیت هنری را از ۱۳۵۹ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با ساخت فیلم های مستند آغاز کرد.

اوایل اسفند ماه ۱۳۹۸ ویروس منحوس کرونا از شهر ووهان چین وارد ایران شد و از آن زمان تاکنون بسیاری از افراد را ناخواسته به دام خود کشیده و بیمار کرد. تاکنون ۳۰۶ هزار و ۷۵۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۶ هزار و ۹۸۲ نفر رسیده است.