طرح توجیهی گارآفرینی مهد گودگ -کد،سورس،پروژه،مقاله،تحقیق،توضیح کامل
طرح توجیهی گارآفرینی مهد گودگ
طرح توجیهی گارآفرینی مهد گودگ

طرح توجیهی كارآفريني مهد كودك

لینک دانلود و خرید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 30 پيشگفتارتغيير روش زندگي افراد جامعه و تمايل روز افزون به زندگي ماشيني و مدرن ،‌ موجب بروز پاره‌اي مسائل جديد در زندگي روزمره شهروندان شده است. افزايش مشاركت بانوان در عرصه‌هاي اقتصادي و اجتماعي و حضور بيشتر اين قشر جامعه در محيط هاي كاري خارج از منزل باعث كاهش ساعات حضور مادران در محيط خانه و به تبع آن عدم وجود امكان مراقبت از كودكان توسط مادر مي‌شود.از ديگر سو، با توجه به آموزه هاي نوين تربيتي و آموزشي استفاده از خدمات مشورتي نهادهاي ذي‌صلاح در مورد تربيت و پرورش كودكان خردسال ، اهميت فراواني يافته است. مهد هاي كودك در اين ميان از عمده ترين مراكزي هستند كه قادر مي‌باشند ضمن نگهداري از كودكان در ساعات كاري ، موجبات آسايش خاطر خانواده ها را فراهم آورده و زمينه ساز فعاليت اقتصادي مفيد والدين در محل كارشان شده و از سوي ديگر بااستفاده از مربيان كارآزموده و تحصيلكرده ، از روشهاي نوين تربيتي و آموزشي بهره گرفته و زمينه ساز تربيت صحيح كودكان و بارور شدن استعدادهاي آنان در زمينه هاي هنري و درسي گردند.مقدمهبا اجراي اين طرح كه شامل تاسيس يك باب مهد كودك داراي كارگاه هاي سفالگري و نقاشي و آزمايشگاه علوم مي‌باشد،‌ ضمن اينكه گامي در جهت تعليم و تربيت صحيح فرزندان اين مرز و بوم برداشته مي‌شود، بازده مناسب اقتصادي نيز عايد مجريان طرح خواهد گرديد. همچنين بستر مناسبي براي اشتغال فارغ التحصيلان دانشگاهي خصوصا بانوان تحصيلكرده فراهم خواهد شد.هدف از تاسیس مهدکودکدنیای کودک دنیای است ویژه خود او و متفاوت با دنیای بزرگترها.دنیای که مرزهای کودکی آن را احاطه کرده وبرای ورود به آن ، نیاز به گذر نامه است . که به معنای دیگر جواز عبور می خواهد. این جواز چیزی نیست جز آشنایی با «ذهن»، «زبان» کودک همانگونه که ورود به کشور بیگانه، بدون دانستن زبان مدرم آن کشور ، معضلاتی برای مسافر فراهم می آورد نا آشنایی با زبان کودک نیز موجب میشود که فرد در ایجاد ارتباطی اصولی و موثر باکودک بی نتیجه بماند.معمولاً چهار اهداف اصلی برای ادبیات کودک ذکر می کنند عبارتند از :الف) شناخت خداوند و رضای اوب)شناخت خویشج) شناخت طبیعت و آفریده هاد) شناخت مردم و اجتماعفردی که تصمیم به افتتاح مهدکودکی می کند باید بسیاری از مسائل و مسائلی نظیر مطالب بالا را در نظر بگیرد.عده ای از مردم هستند که این کار را به عنوان شغل انتخاب کرده که از آن منبع درآمد کسب کنند.عده ای دیگر هستند که به دلیل عشق ورزیدن به کودک این حرفه را انتخاب می کنند. به نظر من کسانی که از نظر گروه اول هستند موسسه ای با بهترین دکور تأسیس کرده و عده ای معلم که شاید اصلاً از کودک چیزی نداند انتخاب کرده وآموزش های به بچه ها داده می شود تا این که صبح را به شب رسانده و درآمد ماهانه کسب شود. ولی گروه دوم کسانی هستند که به کودک عشق می ورزند و او را برای رساندن به مرحله بعدی اززندگی با دل و جان آماده می کنند.کلاس های را آنطور که باید تنظیم می کنند معلم های انتخاب می کنند که در این زمینه تدریس کرده باشند موقعیت وی را در نظر می گیرند خلاقیت وی را...

طرح توجیهی كارآفريني مهد كودك

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 30

 

پيشگفتار

تغيير روش زندگي افراد جامعه و تمايل روز افزون به زندگي ماشيني و مدرن ،‌ موجب بروز پاره‌اي مسائل جديد در زندگي روزمره شهروندان شده است. افزايش مشاركت بانوان در عرصه‌هاي اقتصادي و اجتماعي و حضور بيشتر اين قشر جامعه در محيط هاي كاري خارج از منزل باعث كاهش ساعات حضور مادران در محيط خانه و به تبع آن عدم وجود امكان مراقبت از كودكان توسط مادر مي‌شود.

از ديگر سو، با توجه به آموزه هاي نوين تربيتي و آموزشي استفاده از خدمات مشورتي نهادهاي ذي‌صلاح در مورد تربيت و پرورش كودكان خردسال ، اهميت فراواني يافته است. مهد هاي كودك در اين ميان از عمده ترين مراكزي هستند كه قادر مي‌باشند ضمن نگهداري از كودكان در ساعات كاري ، موجبات آسايش خاطر خانواده ها را فراهم آورده و زمينه ساز فعاليت اقتصادي مفيد والدين در محل كارشان شده و از سوي ديگر بااستفاده از مربيان كارآزموده و تحصيلكرده ، از روشهاي نوين تربيتي و آموزشي بهره گرفته و زمينه ساز تربيت صحيح كودكان و بارور شدن استعدادهاي آنان در زمينه هاي هنري و درسي گردند.

مقدمه

با اجراي اين طرح كه شامل تاسيس يك باب مهد كودك داراي كارگاه هاي سفالگري و نقاشي و آزمايشگاه علوم مي‌باشد،‌ ضمن اينكه گامي در جهت تعليم و تربيت صحيح فرزندان اين مرز و بوم برداشته مي‌شود، بازده مناسب اقتصادي نيز عايد مجريان طرح خواهد گرديد. همچنين بستر مناسبي براي اشتغال فارغ التحصيلان دانشگاهي خصوصا بانوان تحصيلكرده فراهم خواهد شد.

هدف از تاسیس مهدکودک

دنیای کودک دنیای است ویژه خود او و متفاوت با دنیای بزرگترها.

دنیای که مرزهای کودکی آن را احاطه کرده وبرای ورود به آن ، نیاز به گذر نامه است . که به معنای دیگر جواز عبور می خواهد. این جواز چیزی نیست جز آشنایی با «ذهن»، «زبان» کودک همانگونه که ورود به کشور بیگانه، بدون دانستن زبان مدرم آن کشور ، معضلاتی برای مسافر فراهم می آورد نا آشنایی با زبان کودک نیز موجب میشود که فرد در ایجاد ارتباطی اصولی و موثر باکودک بی نتیجه بماند.

معمولاً چهار اهداف اصلی برای ادبیات کودک ذکر می کنند عبارتند از :

الف) شناخت خداوند و رضای او

ب)شناخت خویش

ج) شناخت طبیعت و آفریده ها

د) شناخت مردم و اجتماع

فردی که تصمیم به افتتاح مهدکودکی می کند باید بسیاری از مسائل و مسائلی نظیر مطالب بالا را در نظر بگیرد.عده ای از مردم هستند که این کار را به عنوان شغل انتخاب کرده که از آن منبع درآمد کسب کنند.عده ای دیگر هستند که به دلیل عشق ورزیدن به کودک این حرفه را انتخاب می کنند. به نظر من کسانی که از نظر گروه اول هستند موسسه ای با بهترین دکور تأسیس کرده و عده ای معلم که شاید اصلاً از کودک چیزی نداند انتخاب کرده وآموزش های به بچه ها داده می شود تا این که صبح را به شب رسانده و درآمد ماهانه کسب شود. ولی گروه دوم کسانی هستند که به کودک عشق می ورزند و او را برای رساندن به مرحله بعدی اززندگی با دل و جان آماده می کنند.کلاس های را آنطور که باید تنظیم می کنند معلم های انتخاب می کنند که در این زمینه تدریس کرده باشند موقعیت وی را در نظر می گیرند خلاقیت وی را شکوفا می کنند و در حد تمام و کمال وی را به جامعه تحویل می دهند.دنیای کودک دنیای ظریفی است جدا از تمام دنیاهاست.

از ابتدای نوزاد همه چیزی را درک کرده و تا سن 15 سالگی کاملاً شکل می گیرد.

پس تمام حرکات و رفتارهای مادر این مرحله برا و تاثیر می گذارد و تمام آن ها را ثبت کرده و آموزش می بیند.پس چه بهتر که او را طوری آموزش دهیم که در جامعه فردی موفق باشد . وقتی تک تک کودکان به طور مثبت پرورانده شوند درآخر جامعه آن ها نیز زیبا و باشکوه جلو می کنند.وظیفه و بی خوب این است که مراقب روابط اجتماعی بچه ها بوده و به آنها کمک کند که موقعیت اجتماعی خود را از طریق مهارت های اجتماعی تثبیت کنند.کار برابر است با درآمد هر انسانی کاری انجام می دهد می تواند ماهانه چیزی را پس انداز کند ولی عده ای هستند که این درآمد خرجشان نمی خورد.

فقط به دلیل اینکه هزینه ها بالاست.

عده ای هستند که در شروع کار اراده از خود ندارند وپیش از کار از خود می پرسند آیا می توانم این کار را انجام دهم؟

با تکرار کردن سوالهای منفی در ذهن انسان در کار خود می ماند و باعث بیکاری وی می شود. بیکاری روح و جسم انسان را کم کم از بین می برد.

انسان باید در پی برنامه به سوی موفقیت باشد.

1-واقعاً بخواهد زندگیش را تغییر دهد. 2- خود را در مقابل کارمسئول بداند.قیمت: 4,500 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

طرح درس سالانه فارسی 2 یازدهم (تمامی رشته ها)


نمونه طرح درس فارسی هشتم براساس برنامه درس ملی


طرح درس روزانه علوم تجربي هشتم


طرح درس سالانه نمونه زبان فارسي نهم تا یازدهم


طرح درس روزانه ادبيات فارسي نهم تجربي


طرح درس سالانه هندسه(2) رشته ریاضی و فیزیک پايه یازدهم


طرح درس مطالعات اجتماعی هفتم براساس برنامه درسی ملی


نمونه طرح درس کار و فناوری پایه نهم بر اساس برنامه درسی ملی


طرح درس روزانه درس اول بخوانیم و بنویسیم پایه دوم


طرح درس روزانه تاریخ (1) ایران جهان باستان انسانی بر اساس تلفیقی از هدف نویسی برنامه درسی ملیکلمات کلیدی :برای ادبیات کودک الف شناخت خداوند اوب شناخت خویشج اصلی برای ادبیات اهداف اصلی برای بماند معمولاً چهار معمولاً چهار اهداف چهار اهداف اصلی شناخت خویشج شناخت خویشج شناخت طبیعت تربيت صحيح کودک دنیای نوين تربيتي زمينه ساز ميzwnj شود این کار دنیای جامعه كودكان شناخت ميzwnj درآمد طرح توجیهی كارآفريني مهد كودك برای ادبیات کودک الف شناخت خداوند اوب شناخت خویشج اصلی برای ادبیات اهداف اصلی برای بماند معمولاً چهار معمولاً چهار اهداف چهار اهداف اصلی شناخت خویشج شناخت خویشج شناخت طبیعت تربيت صحيح کودک دنیای نوين تربيتي زمينه ساز ميzwnj شود این کار دنیای جامعه كودكان شناخت ميzwnj درآمد